Urząd Gminy w Tarłowie

Konkurs na spot zachęcający do szczepienia przeciw COVID-19

Ocena 0/5

Organizatorem Konkursu jest Wojewoda Świętokrzyski.

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu spotu (max. 15 sekund), który będzie spełniał warunki i cele konkursu, opublikowaniu go na swoim profilu w jednej z platform społecznościowych oraz przesłaniu wymaganego kompletnego zgłoszenia do organizatora, zgodnie z zasadami wskazanymi w Regulaminie.

Celem strategicznym działania jest informowanie o korzyściach szczepienia przeciw COVID-19 oraz zachęcanie do szczepień mieszkańców województwa świętokrzyskiego.

Konkurs prowadzony będzie w czterech kategoriach (trzy kategorie wiekowe dla osób indywidualnych oraz osobna kategoria dla organizacji). Uczestnikami mogą być osoby fizyczne (dzieci za zgodą opiekuna prawnego/rodzica) oraz organizacje pozarządowe, o których mowa w art. 3 ust. 2 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 tej ustawy.

Szczegółowe informacje: https://www.kielce.uw.gov.pl/pl/biuro-prasowe/aktualnosci/20219,SzczepimySie-konkurs-Wojewody-Swietokrzyskiego.html

Pliki do pobrania:

plakat na konkurs 1.jpg
Format: jpg, 83.74 kB
plakat na konkurs 2.jpg
Format: jpg, 55.73 kB
regulamin-konkursu.pdf
Format: pdf, 243.94 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności