Urząd Gminy w Tarłowie

Życzenia z okazji Święta Policji

Ocena 0/5

Z okazji Święta Policji pragniemy złożyć szczere i serdeczne życzenia
wszystkim Policjantom oraz Pracownikom Policji.
Wasze Święto jest okazją, aby podziękować za rzetelną służbę
i otwartość na problemy bezpieczeństwa naszego regionu.
Mamy świadomość z rozmiaru odpowiedzialności i ryzyka,
jakie niesie w sobie służba w policji
i dlatego z pełnym uznaniem odnosimy się do wysiłku,
który wkładacie w swoją pracę.
Życzymy satysfakcji z pełnionej służby,

zdrowia i wszelkiej pomyślności osobistej.

Wójt Gminy Tarłów
Tomasz Kamiński


Przewodniczący Rady Gminy
Janusz Giez

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności