Urząd Gminy w Tarłowie

Niedzielna akcja szczepień w Tarłowie

Ocena 0/5

W niedzielę, 1 sierpnia br., przy kościele p.w. Św Trójcy w Tarłowie zostanie przeprowadzona akcja szczepień zorganizowana przez Wojewodę Świętokrzyskiego. Wojewoda wraz z proboszczem parafii oraz przedstawicielami  samorządu gminnego zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w niedzielnej akcji szczepień.

Punkt szczepień (plebania przy kościele) będzie otwarty od godziny 10:30 do 12:30.

Szczepienie jest jedyną formą walki z wirusem, jedyną szansą, że wirus wyginie i nie będzie już nikogo zabijał. Nie wiemy w jakiej formie przyjdzie czwarta fala. Czy będzie wymagała bardziej ścisłej izolacji, zamknięcia znowu ludzi w domach, zamknięcia szkół i gospodarki.    Ile istnień zabierze. Dlatego ważne jest, aby zaszczepiło się jak najwięcej mieszkańców naszej parafii, naszej gminy -  seniorzy, osoby dorosłe i młodzież. Dlatego prosimy, aby zachęcali Państwo swoich bliskich i znajomych do poddania się szczepieniu.


Obecnie w Polsce osób w pełni zaszczepionych jest zaledwie 17 mln. W Gminie Tarłów  w pełni zaszczepionych jest 30,5 % mieszkańców, jedna dawkę przyjęło 33,8 % naszych mieszkańców.


powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności