Urząd Gminy w Tarłowie

Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Ocena 0/5

21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. W tym roku hasłem wiodącym wydarzenia jest „Życzliwość podaj dalej!”. To słowa zachęty do dzielenia się życzliwością, do wzajemnego okazywania jej i niesienia pomocy w przekonaniu, że dobro wraca. Obdarowując zwiększamy prawdopodobieństwo bycia obdarowanym!

Z tej okazji uczniowie Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Bitwy o Tarłów w 1915 r. w Tarłowie odwiedzili Urząd Gminy Tarłów. Dzieci i młodzież wraz z nauczycielką ubrani w kolor żółty z transparentami, na których widniały hasła o życzliwości pozdrowiły i wręczyły uśmiechy pracownikom Urzędu, OPS-u, Biblioteki. Centrum Kultury, Środowiskowego Domu Samopomocy oraz Przedszkola Publicznego w Tarłowie. Punktem kulminacyjnym całej wizyty było spotkanie w gabinecie Wójta Gminy Tarłów, gdzie na ręce włodarza został przekazany plakat promujący chęć niesienia pomocy oraz łańcuch życzliwości wykonany przez uczniów szkoły.

Nasza młodzież wie,  że wzajemny szacunek i otwartość na drugiego człowieka przynosi natychmiastowe rezultaty – sprawia, że to, co robimy daje nam większą satysfakcję i motywuje do dalszego działania.

Galeria zdjęć

Dzień Życzliwości i Pozdrowień 5 Dzień Życzliwości i Pozdrowień 4 Dzień Życzliwości i Pozdrowień 3 Dzień Życzliwości i Pozdrowień 2 Dzień Życzliwości i Pozdrowień 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności