Urząd Gminy w Tarłowie

Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów

Ocena 0/5

Urządzenia do zabawy pojawiły się  na placu zabaw przy  budynku po Szkole w Duranowie oraz przy budynku siedziby KGW „Kalinki”w Brzozowej.
Najmłodsi mają do dyspozycji nowy zestaw zabawowy ze zjeżdżalniami i kocim grzbietem, huśtawkę metalową potrójną z bocianim gniazdem, pomost linowy, huśtawkę ważkę,karuzelę, bujak, tunel, ławeczki.

Projekt powstał przy uzyskanym dofinansowaniu z Fundacji LOTTO im. H. Konopackiej.

Dzięki dofinansowaniu na placu zabaw w Brzozowej zostały zakupione:

Huśtawka ważka, karuzela, ławeczki, huśtawka potrójna metalowa z bocianim gniazdem.

Zakup zestawu zabawowego i pomostu linowego sfinansowano z budżetu Gminy Tarłów.

Na plac zabaw na Duranowie dzięki dofinansowaniu z Fundacji LOTTO im. H. Konopackiej zostały zakupione: karuzela trójramienna, bujak konik, tunel słonik pomost linowy, ławeczki.

Zakup zestawu zabawowego i huśtawki metalowej potrójnej sfinansowano z budżetu

Gminy Tarłów.

Swój wkład finansowy miały również KGW „Kalinki” oraz KGW Duranów-Teofilów.

 

Wójt Gminy Tarłów       

Tomasz Kamiński

fundacja lotto logo    

Galeria zdjęć

Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 21 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 20 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 19 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 18 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 17 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 16 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 15 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 14 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 13 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 12 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 11 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 10 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 9 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 8 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 7 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 6 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 5 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 4 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 3 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 2 Nowe place zabaw dla najmłodszych w miejscowości Brzozowa i Duranów 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Dodaj komentarz

Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności