Urząd Gminy w Tarłowie

Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów

Ocena 0/5

Dobiega końca remont pomieszczeń byłego przedszkola w Tarłowie, w którym powstaje żłobek samorządowy.  Dzieci do lat 3 znajdą w nim opieką już na początku 2024 roku.

24 sierpnia Pan Wójt Gminy Tarłów Tomasz Kamiński podpisał umowę ze Świętokrzyskim Urzędem Wojewódzkim na utworzenie pierwszego publicznego żłobka na terenie gminy. Wartość umowy wynosi 407.005,01 złotych, Środki pochodzą z programu „Maluch+” 2022-2029 , który stanowi inicjatywę wspierającą rozwój instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Pozyskane środki zostaną przeznaczone na zmianę sposobu użytkowania pomieszczeń byłego przedszkola w Tarłowie na żłobek samorządowy. Prace już dobiegają końca. W ramach inwestycji powstanie miejsce dla 10 dzieci do lat 3. Pierwszy żłobek samorządowy w gminie Tarłów ma zostać otwarty już na początku 2024 roku.

Galeria zdjęć

Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów 13 Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów 12 Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów 11 Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów 10 Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów 9 Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów 8 Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów 7 Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów 6 Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów 5 Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów 4 Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów 3 Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów 2 Trwają prace nad uruchomieniem pierwszego żłobka w gminie Tarłów 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności