Życzenia dla Ósmoklasistów !!!
Drodzy Ósmoklasiści!
Przed Wami jedno z pierwszych, bardzo ważnych wyzwań w życiu – egzamin ósmoklasisty. Mimo, że to tylko formalność, to jednak moment podsumowania Waszej dotychczasowej edukacji i ważny krok ku dalszej nauce. Niech towarzyszy Wam opanowanie, a stres zamieni się w motywację.
W imieniu całej społeczności Gminy Tarłów oraz własnym, życzę Wam spokoju, koncentracji i wiary we własne możliwości. Niech zdobyta wiedza zaowocuje świetnymi wynikami, które otworzą przed Wami drzwi do wymarzonych szkół ponadpodstawowych.
Życzę Wam, aby uzyskane wyniki były źródłem dumy dla Was, Waszych rodziców oraz nauczycieli. Śmiało sięgajcie po marzenia i z odwagą wkraczajcie w nowy etap edukacji. Pamiętajcie, że jesteście przyszłością naszej małej ojczyzny i bez względu na wynik, jesteśmy z Was dumni.
Powodzenia!
| Przewodniczący Rady Gminy Janusz Giez | Wójt Gminy Tarłów Tomasz Kamiński |


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!